Eyüpsultan Belediyesi, Kültür İşleri Müdürlüğü, Açık Hava Sinema Geceleri, Yeşilpınar Mahallesi

Eyüpsultan Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen Açık Hava Sinema Geceleri, Yeşilpınar Mahallesi’nden başladı.

Eyüpsultanlılar, Yeşilpınar Yağlıdere Parkı’nda 30 Temmuz'da “Tosun Paşa”, 31 Temmuz'da “Süt Kardeşler” ve 1 Ağustos'ta “Gülen Gözler” filmini açık havada izleme keyfini yaşadı.

Aileleriyle birlikte açık hava sinemasını izlemek üzere Yeşilpınar Yağlıdere Parkı’nı dolduran Eyüpsultanlılara Belediye patlamış mısır ikramında bulundu.

Yaz boyunca Eyüpsultan ilçesinin bazı bölgelerinde organize edilecek Açık Hava Sinema Geceleri’nde bu akşam (2 Ağustos Cuma) Rami Bir Nefes Parkı’nda, Yeşilçam’a damgasını vurmuş harika bir komedi “Tosun Paşa” gösterime girecek.

Yaz sıcaklarında serin havada, yeşillikler içerisinde kurulan dev ekranda sinemamızın en güzel filmlerini izleme şansını elde eden Eyüpsultanlılara önceki akşam Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken de eşlik etti.

BAŞKAN KÖKEN: TÜM VATANDAŞLARIMIZI DAVET EDİYORUM

Yeşilpınar Yağlıdere Parkı’nda vatandaşlarla birlikte “Gülen Gözler” filmini izleyen Başkan Deniz Köken, "Nostaljik açık hava sineması keyfini vatandaşlarımıza yaşatmak, birlik ve beraberlik içerisinde huzurlu ve keyifli bir akşam geçirebilmek bu etkinliği başlattık. Tüm vatandaşlarımızı Açıkhava Sinema Gecelerine davet ediyorum. " dedi.

Açık Hava Sinema Geceleri’nde, 3 Ağustos Cumartesi akşamı (yarın) saat 20:30’da Rami Mahallesi Bir Nefes Parkı’nda saat 20:30’da Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın başrolleri paylaştığı muhteşem bir film “Selvi Boylum Al Yazmalım” vatandaşlarla buluşacak.

Eyüpsultan Belediyesi Açık hava Sinema şöleni, Emniyettepe Mahallesi Emniyettepe Sosyal Tesisi’nde, Alibeyköy Mahallesi Osmanlı Park’ta ve Kemerburgaz Mahallesi Kazımkarabekir Sokak'ta devam edecek.

7 Ağustos Çarşbamba 20.30 Alibeyköy Mahallesi Osmanlı Park Neşeli Günler
8 Ağustos Perşembe 20,30 Alibeyköy Mahallesi

Osmanlı Park

Selvi Boylum Al Yazmalım

8 Ağustos Perşembe

20.30 Kemerburgaz Mahallesi Kazım Karabekir Cad. Neşeli Günler
9 Ağustos Cuma 20.30 Kemerburgaz Mahallesi

Kazım Karabekir Cad.

Selvi Boylum Al Yazmalım

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız