Çocuklar, Ramazan Ayı'nın güzelliklerini Eyüpsultan'da yaşıyor

Eyüpsultan Belediyesi her yıl olduğu gibi bu sene de Eyüpsultanlılara ve Eyüpsultan’a gelen misafirler için Ramazan ayı süresince Ramazan coşkusunun yaşanacağı birbirinden güzel etkinlikler düzenliyor.

7'den 77'ye herkese hitap eden programları ile öne çıkan Eyüpsultan Belediyesi, Alibeyköy Osmanlı Park Ramazan Çarşısı ve Zal Mahmut Paşa Külliyesi’nde ise çocuklar için birbirinden eğlenceli çocuk etkinlikleri gerçekleştiriyor.

Çocuk etkinlikleri Ramazan süresince Cumartesi ve Pazar günleri Zal Mahmut Paşa Külliyesi’nde 14.00 – 15.00, Alibeyköy Osmanlı Park’ta ise 15.00 – 16.00 saatleri arasında yapılıyor.

Etkinliklerde çocuklar Hacivat – Karagöz, Meddah, kukla gösterileri, masal dinletileri, çocuk tiyatroları, illüzyon show, balon show, animasyon gösterisi ve birbirinden heyecanlı yarışmalarla eğleniyor, Ramazan ayının güzelliklerini yaşıyor.

Çocuklar, Ramazan’ın 3. gününde Zal Mahmut Paşa Külliyesi’nde, Hacivat ve Karagöz’ün eşliğinde Burak Sezen'in birbirinden eğlenceli şarkılarıyla, Osmanlı Park’ta ise Volkan abinin kukla gösterileri ile keyifli dakikalar yaşadılar.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız