Eyüpsultan'da doğanın kucağında kahvaltı keyfi

Güne daha mutlu ve sağlıklı başlamanın yollarından biri de kahvaltı yapmaktan geçiyor. Günün en önemli öğünü olarak anılan kahvaltıyı yapmak, güne zinde bir başlangıç yapmanın olmazsa olmazlarındandır.

Eyüpsultan Belediyesi’nin dört mevsimin ayrı bir güzel yaşandığı Kurt Kemeri’nde bulunan sosyal tesisi Cafe Kurtkemeri ise şehrin gürültüsünden uzak, doğanın kucağında, huzurlu ve nezih ortamıyla alternatif bir kahvaltı seçeneği sunuyor.

HER BÜTÇEYE UYGUN KAHVALTI TABAĞI

Ailesiyle birlikte güne güzel bir kahvaltı ile başlamak isteyenler için Kafe Kurt Kemeri, her bütçeye uygun kahvaltı tabağıyla Eyüpsultan’ın misafirlerini unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

10’DAN FAZLA KAHVALTILIK ÇEŞİDİ

Kahvaltı tabağında bulunan 10’dan fazla kahvaltılık çeşidi ve isteğe göre tercih edilebilen su böreği, menemen, sucuklu ve kaşarlı omlet, sosis tabağı, peynir tabağı, sahanda yumurta, kaşarlı ve sucuklu tost gibi farklı lezzetleri ile tadı damağınızda kalacak bir kahvaltı deneyimi sunuyor.

Hafta içi 08:30 – 17:00 haftasonları ise 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet veren Kafe Kurt Kemeri’nde kahvaltı yapmak için 0212 360 36 09 numaralı telefondan bilgi alınıp rezervasyon yaptırılabiliyor.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız