Eyüpsultan Cadde Cadde, Sokak Sokak Temizleniyor

Eyüpsultan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ekipler bugün Karadolap Mahallesi, Alibeyköy Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Emniyettepe Mahallesi, Sakarya Mahallesi ve Esentepe Mahallesi’nde çalışma gerçekleştirdi.

Sabah erken saatlerde başlayan çalışmalarda temizlik ve dezenfeksiyon görevlisi personel 3 ekip halinde 3 farklı bölgede çalıştı.

Çalışmalarda 1. ekip Karadolap Mahallesi muhtarlık binası önünden başlayarak Alibeyköy Mahallesi’nde devam etti, 2. ekip Güzeltepe Mahallesi’nde Güzeltepe Camii önünden başlayarak Emniyettepe Mahallesi’nde devam etti, 3. ekip ise Sakarya Mahallesi muhtarlık önünden başlayarak Esentepe Mahallesi’nde devam etti.

Tüm mahallelerde önce tankerler yolları tazyikli suyla yıkadılar, ardından süpürge araçları yolları süpürdü, çöp konternerleri yıkandı ve dezenfekte edildi. Son olarak da dezenfeksiyon ekipleri bina girişleri ve açık olan iş yerlerini dezenfekte etti.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız