Eyüpsultan Belediyesi, Öğretmenler Günü, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken

Eyüpsultan Belediyesi, Öğretmenler Günü'nde bir ilke imza attı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve Eyüpsultan Belediyesi çalışanları, ilçedeki Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 83 okula sürpriz ziyaret gerçekleştirerek öğretmenlere pasta ikram ettiler, “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutladılar.

Başkan Deniz Köken ile birlikte, Başkan Yardımcıları, Danışmanlar, Meclis Üyeleri, Müdürler ve diğer personelin katıldığı sürpriz ziyaretlerde, öğretmenlere pasta ile birlikte karanfil ve duvar saati takdim edildi.

Başkan Deniz Köken, Haydar Akçelik Mesleki ve Teknik Kız Anadolu Lisesi’ne gerçekleştirdiği ziyaret sırasında öğretmenleri tebrik ederek onlarla sohbet etti.

“ÖĞRETMENLERİMİZİN HEYECANINI PAYLAŞMAK İSTEDİK”

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, okulda yaptığı açıklamada, düzenlenen etkinlikte de bir farkındalık oluşturmak ve aynı anda aynı heyecanı paylaşmak istediklerine vurgu yaparak, şöyle konuştu:

“Bugün Başkan Yardımcılarımız, Müdürlerimiz, Meclis üyelerimiz, personelimiz 83 okulda aynı anda etkinlik organize ettik. Ben de Haydar Akçelik Lisesi’ne geldim.

Hem öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutladım hem de Okul Müdürümüz yeni geldi, onu ziyaret etmiş oldum. Yıllar önce beraber çalışmıştık. Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyorum.”

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız