Eyüpsultan'da Ramazan'a 80'ler Dizisinin Bekçi Bekir'i Konuk Oluyor

Eyüpsultan Belediyesi, bu yıl “Evde Kal” çağrısına uyarak evinde kalan vatandaşlar için Ramazan Ayı’nın coşkusunu evlere taşıyor.

Eyüpsultan Belediyesi On bir Ayın Sultanı Ramazan’ın ruhuna uygun birbirinden güzel programları sosyal medya üzerinden vatandaşlarla buluşturuyor.

Enes Yıldırım’ın sunumuyla hafta içi her gün 18.00’da başlayıp iftar saatine kadar devam eden “Eyüpsultan’da Ramazan” programıyla Ramazan’ın huzuru ve neşesi evlere taşınıyor.

Ramazan'ın 6. günü (29 Nisan Çarşamba) saat 18:00'da sosyal medyadan canlı olarak yayınlanacak olan programda Enes Yıldırım’ın konuğu, 80’ler dizisinde canlandırdığı Bekçi Bekir karakteri ile büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Hacı Ali Konuk...

Tarihçi – Yazar Süleyman Faruk Göncüoğlu’nun Eyüpsultan Türbesi’nin sırları ve bilinmeyenleri hakkında bilgiler paylaşacağı programda Mehmet Dilbaz ise Eyyûb el-Ensarî'nin hayatından kesitler anlatacak.

Programda ayrıca Selahattin Gürer’den Kuran-ı Kerim Tilaveti, Hacivat – Karagöz gösterisi ve Cengiz Gökdemir’in sesinden tasavvuf müziğinin en güzel eserlerini ve ilahilerini dinleyeceğiz.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız