Eyüpsultan'ın Her Yeri Dezenfekte ediliyor

Eyüpsultan ilçesi, küresel çapta salgına yolaçan Koronavirüse karşı her gün temizlenip dezenfekte edilirken, sokaktaki can dostlarımız için de özel besleme çalışmaları yapılıyor.

Eyüpsultan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri ve özel olarak kurulan dezenfeksiyon ekibi, hafta içi hafta sonu mesai kavramı olmaksızın gece gündüz demeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Eyüpsultan Belediyesi Beyaz Masa birimine vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda her gün sahaya çıkan dezenfeksiyon ekibi bugün (9 Nisan Perşembe) İslambey Mahallesi 3.Leylak Sokak’ta temizlik çalışmaları yaptı.

Temizlik çalışmaları aynı zamanda Defterdar Mahallesi Çelebi Çayırı Sokak’ta da yapıldı.

Ayrıca yine Beyaz Masa Birimine gelen talepler doğrultusunda 4 ayrı ekip, site ve apartmanlarda dezenfeksiyon işlemlerine rutin bir şekilde devam etti. Sokak sokak gezen ekipler apartman binalarının girişlerini, merdiven korkuluklarını, kapıları dezenfekte ettiler. Her gün yapılan dezenfeksiyon çalışmaları, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda virüs tehdidi ortadan kalkıncaya kadar düzenli olarak devam edecek.

SOKAKTAKİ CAN DOSTLARIMIZ HER GÜN BESLENİYOR

Temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra sokakta yaşayan dostlarımız da Eyüpsultan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından her gün besleniyor.


Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız