Eyüpsultanlılar Mahalle Piknikleri'nde buluşuyor

Eyüpsultan Belediyesi’nin, havaların ısınmasıyla birlikte, ilçe sakinlerinin açık havada gönüllerince eğlenmeleri ve hoş vakit geçirebilmeleri için başlattığı Mahalle Piknikleri yoğun bir katılımla gerçekleşiyor.

“Sepetler Hazırlansın, Mahalle Pikniğine Gidiyoruz” sloganıyla Kurt Kemeri Piknik Alanı’nda gerçekleştirilen ilk piknik Esentepe Mahallesi sakinleri için düzenlendi.

İkinci gün ise Yeşilpınar Mahalle sakinleri komşularıyla piknikte buluştu.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in katılımıyla gerçekleşen pikniklerde vatandaşlar komşularıyla birlikte keyifli bir gün yaşadılar.

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ'NDEN VATANDAŞLARA İKRAMLAR OLDU

Katılım için kayıt yaptırmanın zorunlu olduğu, 4 yaşından büyük çocukların da kayıt yaptırılması gerektiği mahalle pikniklerinde Eyüpsultan Belediyesi tarafından vatandaşlara nohutlu pilav ve ayran ikramı oldu. Vatandaşların bazıları ise ikramın yanı sıra kendi hazırladıkları piknik sepetlerini de yanlarında getirdiler.

Pikniğe katılmak isteyenler Eyüpsultan Belediyesi’nin internet sitesinden kayıt yaptırabiliyor.

VATANDAŞLAR SADECE İKAMET ETTİĞİ MAHALLEYE KAYIT YAPTIRABİLECEK

Vatandaşlar sadece ikamet ettiği mahalleye kayıt yaptırabilecek.

22 Haziran Perşembe günü ise Güzeltepe Mahallesi ve 5.Levent Mahallesi sakinleri için piknik düzenlenecek. Pikniğe gitmek isteyen vatandaşlar için Sağlık Ocağı önünden servis kalkacak.

Servis araçları programda belirtilen tarihlerde saat 10:00'da hareket edecek. Vatandaşların en geç 09:30'da listede yer alan kalkış noktasında olmaları gerekmektedir.

DİĞER MAHALLELERİN YENİ KAYITLARI KURBAN BAYRAMINDAN SONRA AÇILACAK

Kurban Bayramı tatilinin ardından, 3 Temmuz Pazartesi günü saat 12:00'de diğer mahallelerimizin kayıtları da açılacak.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız