Hediyelerini Başkan Deniz Köken'den aldılar

Eyüpsultan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Sıfır Atık Temalı Resim Yarışması’nda ilk üçe giren öğrenciler hediyelerini Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’den aldılar.

"Dünya Çevre Haftasında Hayatı Eve Sığdıran Çocuklarımız Yarışıyor" sloganıyla düzenlenen resim yarışmasında, Nişanca Mahallesinden Hilal Nur Arslan, Esentepe Mahallesinden Ezgi Altan ve Rami Cuma Mahallesinden Nesibe Ebrar Çimen, büyük ödül olan tablet kazandı.

Başkan Deniz Köken, yarışmada ilk üçe giren Hilal Nur Arslan, Ezgi Altan ve Nesibe Ebrar Çimen’e, hediyeleri olan tabletleri makamında verdi.

Başkan Deniz Köken, Hilal Nur, Ezgi ve Nesibe Ebrar’ı hediyelerini verdikten sonra her birini ayrı ayrı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Ödül kazanan öğrencilerin aileleri ise, özellikle pandemi sürecinde böyle güzel bir etkinlik yaparak çocuklarına becerilerini sergilemeleri için imkan sağlayan Başkan Deniz Köken’e teşekkür ettiler.

AMAÇ FARKINDALIĞI ARTTIRMAK

Geleceğimizin mirasçısı olan çocuklarımız üzerinde farkındalığı artırmak ve salgın sürecinde büyük bir sabırla evde kalan çocuklarımızın kendilerini geliştirmesi için düzenlenen yarışmaya 6 ile 15 yaş arasındaki çocuklar katıldı.

Yarışmada resimler, Eyüpsultan Belediyesi bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından değerlendirildi. Değerlendirme sonucunda ilk üçe giren çocuklar tablet, Eyüpsultan’daki diğer tüm katılımcılar ise teselli ödülü olarak “Atık Oyuncak Seti” kazandı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, çocukların keyif alarak sıfır atık meselesinin önemini anlayabilecekleri yeni projeler geçekleştirmeye devam edeceklerini ifade etti.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız