Kış Spor Okulları

Eyüpsultan Belediyesi'nin, çocukların ve gençlerin spor yapmalarını imkan sağlamak için her yıl periyodik olarak düzenlediği Kış Spor Okulları'nda eğitimler başlıyor.

Çocuklara sadece yaz aylarında değil kışın da spor yapma fırsatı sunan Kış Spor Okulları’nda verilen eğitimlerle genç sporcuların fiziksel gelişimlerine katkı sağlanırken, bir yandan da onların sosyalleşmelerine ve öz güven kazanmalarına imkan sunuluyor.

EEĞİTİMLER 7 FARKLI BRANŞTA VERİLECEK

İlçede yaşayan çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak, onları spora yönlendiren ve enerjilerini doğru şekilde kullanmalarına imkan veren Kış Spor Okulları’nda eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri 10.00 – 17.00 saatleri arasında verilecek.

Farklı yaş gruplarındaki öğrencilerin ücretsiz bir şekilde spor yapabildikleri Kış Spor Okulları’nda çocuklar Cimnastik (4 – 9 Yaş), Basketbol (6 – 14 Yaş), Karate (6 – 14 Yaş), Voleybol (7 – 14 Yaş), Tenis (7-14 Yaş), Okçuluk (9 – 14 Yaş), Atletizm (7 – 14 Yaş) olmak üzere 7 farklı branştan dilediğine kayıt yaptırabiliyor.

Kış Spor Okulları’na Eyüpsultanlı mobil uygulaması indirilerek kayıt olunabiliyor.

Kayıt başlangıç tarihinin 11.10.2023 olduğu Kış Spor Okulları için 0212 440 15 67 numaralı telefondan da bilgi alınabiliyor.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız