Mahmudiye Caddesi

Eyüpsultan Belediyesi tarafından yenilenen, Rami Cuma Mahallesi’nde bulunan Mahmudiye Caddesi törenle açılarak hizmete alındı.

Caddenin açılışı için düzenlenen törene Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ile birlikte önceki dönem İçişleri Bakanı, İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, Eyüpsultan İlçe Kaymakamı İhsan Kara, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Muhammet Vanlıoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“RAMİ KÜTÜPHANESİ, RAMİ’MİZE DE EYÜPSULTAN’IMIZA DA ÇOK YAKIŞTI”

Törende kürsüye gelen İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu şöyle konuştu:

“Çok kıymetli Ramili hemşehrilerim, kıymetli büyüklerim, komşularımız. Hayırlı bir işin açılışındayız. Rami’de daha önce kışla olan sonrasında kütüphane yapılan Rami Kütüphanesi İstanbul’umuza ve İstanbul’a gelenlere hizmet ediyor. Rami Kütüphanesi, Rami’mize de Eyüpsultan’ımıza da çok yakıştı.

“İTİMATINIZI VE GÜVENİNİZİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

Bize bir emanet verdiniz. Dediniz ki; ‘Bizim taleplerimizi mümkün olduğu ölçüde yerine getirin’. Biz de gücümüz yettiğince çalışmaya devam edeceğiz. Bize itimat ettiniz, güvendiniz. İtimatınızı ve güveninizi boşa çıkarmayacağız.

“HUZURUNUZDA DENİZ BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM”

Huzurunuzda Deniz Başkanımıza teşekkür etmek istiyorum. 90 proje yaptı. Belki 90’dan da fazla proje yapmıştır. Eyüpsultan’da ziyaret ettiğim her yerde dokunuşları, hizmetleri olduğunu gördüm. İnşallah yeni dönemde de destek verirseniz çok daha güzel hizmetlerin altına imza atılacaktır. Bu vesileyle hizmeti geçenlere teşekkür ediyorum.”

“EYÜPSULTAN BELEDİYESİ OLARAK SIKINTILARI AŞMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Deniz Köken ise, 20 yıldan bu yana bütün ülkenin her konuda önünü açmak için çalışıldığını, Eyüpsultan Belediyesi olarak da herhangi bir konuda sıkıntı varsa onun önünü açmak, o sıkıntıyı aşmak için çalıştıklarının altını çizerek başladığı konuşmasında şunları söyledi:

“3 bin 500 metrekarelik bir alanı hem alt yapısı hem üst yapısıyla beraber tamamlamış olduk. Rami çevresi yapılan yatırımlarla gelişecek, göreceksiniz. Önümüzdeki süreçte ‘keşke Rami’den ev alsam’ diyenlerin sayısı artacak.

“90 PROJE YAPTIK 33 TANESİ ÇOCUKLAR VE GENÇLER İÇİN”

Otopark sorunundan diğer sorunlara kadar ciddi çalışmalar oldu. Okul sorununu da burada çözmeye çalışıyoruz. Çocuklarımıza yatırım yapacağız, geleceği onlara teslim edeceğiz. 90 proje yaptık 33 tanesi çocuklar ve gençlerle ilgili. Devam edeceğiz, daha da güzel işlere hep beraber imza atacağız.”

Konuşmaların ardından, İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, Başkan Deniz Köken, İlçe Kaymakamı İhsan Kara, AK Parti İlçe Başkanı Vanlıoğlu ve törene katılan çocuklar hep birlikte kurdele keserek caddenin açılışını gerçekleştirdiler.

3 BİN 500 METREKARE ALANDA YENİLEME YAPILDI

Eyüpsultan Belediyesi ekiplerinin Mahmudiye Caddesi’nde yaptıkları çalışmalar kapsamında 3 bin 500 metrekare zemin kaplama değişti, aydınlatmalar değişti, 300 metre yağmursuyu kanalı yapıldı ve altyapı tesisleri yenilendi.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız