Rami'ye 100 araçlık otopark

“Eyüpsultan’a Değer” sloganı ile hizmet üretmeye devam eden Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, mahalleleri gezerek yerinde tespitlerde bulunarak halkın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Başkan Deniz Köken bu kapsamda Rami’nin önemli sorunlarından biri olan otopark sıkıntısını çözüme kavuşturmak, sokak aralarında gelişi güzel park edilmenin önüne geçmek amacıyla çalışma başlattı.

100 ARAÇLIK OTOPARK

Eyüpsultan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Rami Kuru Gıda Hali’nin yanında yapım çalışmaları başlatılan 2 bin 500 m²’lik alana sahip otoparkın 100 araçlık kapasitesi olacak.

BAŞKAN DENİZ KÖKEN ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve ilgili birim müdürlerinden bilgi alan Başkan Deniz Köken, Rami Kışlası’nda pandemiden dolayı işlerin uzadığını ifade ederek, “Proje tamamlandığında kışlanın altında yapılacak olan otoparkla her şey daha farklı olacak. Rami Kışlası tamamlanana kadar bu otopark Rami’nin otopark sorununu bir nebzede olsa çözecektir. Rami’nin otopark sorununu çözüme kavuşturmak amacıyla başka otopark projelerini de en kısa zamanda hayata geçireceğiz” dedi.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız