FAYDALI LİNKLER

GENÇ EYÜPSULTAN, Eyüpsultan Belediyesi’nin gençlik hedefli gerçekleştirilen faaliyetlerinden haberdar olunması için geliştirilen bir mobil uygulamadır. Uygulamamızın temel amacı, gençleri ilgilendiren haberleri, fırsatları ve etkinlikleri gençlere ulaştırmak. Uygulamayı aktif kullanma durumuna göre kullanıcılar kazandıkları elmaslar ile çeşitli avantajlar kazanabiliyor.

INSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Eksiklikler, şikayet, fırsatlarda yaşadığınız sıkıntılar ve aklınıza gelebilecek her konuyla ilgili “Genç Eyüpsultan” Instagram hesabımıza yazabilirsiniz.

GENÇ EYÜPSULTAN, Apple store ve Google Play'de bulunuyor ve sadece Eyüpsultan’da ikamet eden, 13-30 yaş aralığındaki gençlerin üyelik kaydı oluşturabilecekleri bir platform.

Haber okuyarak, video izleyerek, etkinliklere katılarak, salla kazanla elmas kazanılabiliyor.

Her ayın sonunda en çok elmas biriktirerek birinci olan gence Play Station 5, bilgisayar, iPhone11 gibi ödüller ve her ay dereceye girenlere sırasıyla tablet, bisiklet, akıllı saat, kablosuz kulaklık, STEAM çeki, yıllık Spotify Premium Aile Üyeliği, eşofman takımı, termos, Eyüpspor forması, spor ayakkabı, Powerbank, Ensari Konağı Sosyal Tesislerinde yemek, ücretsiz yüzme havuzu üyeliği, USB Flash Bellek, Vialand Tema Park Bileti, 200 TL değerinde kitap çeki, Kurt Kemeri Sosyal Tesisinde kahvaltı, bir aylık havuz üyeliği, buz pateni pisti deneyimi, Ensari Konağı Sosyal Tesisinde kahve yanında tatlı keyfi ve toplu ulaşımda öğrenciyse 1 aylık abonman, öğrenci değilse 14 biniş hakkı gibi sürpriz hediyeler veriliyor.

Eyüpsultan’ın çeşitli bölgelerindeki esnafla anlaşmalar yapılıyor ve kafelerde, lokantalarda, giyim mağazalarında, kuaförlerde uygulamaya kayıt olanlara özel yüzde 20’ye varan indirimler bulunuyor.

200 ELMASA ULAŞAN HERKESE 2 GB İNTERNET

Ayrıca uygulamaya kayıt olup 200 elmasa ulaşan her gencimize 2GB internet hediye ediyoruz.

ELMAS SAYIMI NASIL GÖREBİLİRİM?

Kazandığınız elmasların sayısına, menüde yer alan "Profilim" kısmındaki "Sıralamam" sayfasından ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLERE NASIL KATILABİLİRİM?

Katılmak istediğiniz etkinliğin detayına gidin ve daha sonra "Etkinliğe Katıl" butonuna tıklayın. Eğer etkinlik zaman aralığında etkinliğin olduğu konumdaysanız etkinliğe katılımınız gerçekleşir ve kazandığınız elmaslar hesabınıza yüklenir. Etkinliklere göre farklı sayılarda elmas kazanabilirsiniz.

ARKADAŞLARIMI NASIL DAVET EDEBİLİRİM?

Menüde yer alan "Profilim" kısmındaki "Profili Görüntüle" sayfasından referans kodunuza erişebilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşınız uygulamaya üye olduğunda, size 100 elmas otomatik olarak tanımlanacak.

1 Ocak 2023 tarihinden itibaren arkadaş daveti de 100 ile sınırlandırıldı.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız