Daha temiz bir Eyüpsultan için 7/24 mesai

Eyüpsultan Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte başlattığı saha çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamda ilçenin daha temiz ve düzenli olması için çalışmalarını aralıksız sürdüren temizlik ekipleri, cadde ve sokakları düzenli olarak süpürüp yıkıyor.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte vatandaşlar açık alanlarda daha fazla vakit geçiriyor. Eyüpsultan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin dört bir yanında aralıksız çalışıyor.

Ekipler, ilçede yaşayan vatandaşların daha temiz, daha sağlıklı bir çevrede vakit geçirmelerini sağlamak için düzenli olarak çöpleri topluyor, cadde ve sokakları süpürüp yıkıyor. Yine ana caddeler, okul civarları ve yaya geçitlerinde bordür, kasis, kaldırım ve tretuvarları boyuyor.

TRAFİK GÜVENLİĞİ AÇISINDAN UYARI NİTELİĞİ TAŞIYOR

Özellikle kış aylarında yağış ve çamur nedeniyle kirlenen bordür, kasis, kaldırım ve tretuvarların boyama işleminin ardından caddeler daha güzel bir görünüm kazanıyor. Öte yandan boyanan yerler trafik güvenliği açısından sürücüler için uyarı niteliği de taşıyor.

Çalışmalar her gün düzenli olarak ilçenin farklı mahallelerinde yapılırken, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda da gerekli görülen yerlerde çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız