Özel Kalem Müdürü

1976 yılında Bayburt’ta doğdu.

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü lisans eğitimini tamamladı. Lisans döneminde üniversitenin Öğrenci Kültür Merkezinde birçok kulüpte kültürel projeler gerçekleştirdi. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümünde Yüksek Lisansını eğitimini, “Algılanan liderlik tarzları ve kişilik yapılarının iş akış deneyimine etkisi” tezi ile tamamladı.

İş hayatına 1998 yılında öğretmenlik yaparak başladı. 2003-2005 yılları arasında özel sektörde kültür organizasyonları yapan bir şirkette yapımcılık görevi üstlendi. Ayrıca bu tarihlerde bir araştırma şirketi için saha çalışmaları gerçekleştirmiştir.

2006 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İSMEK’te Hayat Boyu Öğrenme Müdürlüğüne bağlı merkez yöneticisi olarak göreve başlamış, 2011-2016 yılları arasında Fatih ve Zeytinburnu ilçelerini kapsayan bölge sorumluluğu yapmıştır. Aynı dönemde İstanbul Büyükşehir Belediyesinin birçok kurumla eğitim alanındaki iş birliği çalışmalarında yönetici olarak görev almıştır.

2016- 2019 tarihlerinde İSMEK Eğitim Planlama ve Koordinasyon Sorumlusu olarak çalışmıştır. Ekim 2019'da İstanbul Büyükşehir Belediyesinden ayrılarak Eyüpsultan Belediyesinde Özel Kalem Müdürlüğü görevine başlamıştır.

Elif ŞEN

Elif ŞEN

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız