EYÜPSULTAN BELEDİYESİ
ZABITA MEMURU ALIM
SIRALAMA SONUÇLARI

Başkanlığımız bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre açıktan atama yoluyla zabıta memuru alımı için yayımlanan ilana istinaden 17.08.2020-21.08.2020 tarihleri arasında adayların başvuruları kabul edilmiştir.

Yapılan KPSS puanı sıralamasına göre sınava katılmaya hak kazanan adayların isim listesi, sınav tarihi ve saatini gösterir liste aşağıda yayınlanmış olup, ayrıca bu adaylara sınava giriş belgeleri başvuru sırasında beyan etmiş oldukları iletişim adresine posta yoluyla gönderilecektir. Adaylar tarafından beyan edilen hatalı adres bildirimi sebebiyle postada oluşabilecek gecikmeler veya postanın ulaşmamasından Eyüpsultan Belediyesi sorumlu tutulamayacaktır.

Yayınlanan listede adı soyadı yer almayan adaylar sınava katılma hakkı elde edememiştir. Bu adaylara herhangi bir bildirimde bulunulmayacak, bilgi almak isteyen başvuru sahipleri Başkanlığımız İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden bilgi alabileceklerdir.

Dünya ve Ülkemiz genelinde Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında sözlü ve uygulamalı sınav 01.10.2020 - 02.10.2020 tarihleri arasında 2 (iki) gün süreyle gerçekleştirilecek, sınavların bitirilememesi halinde ertesi günlerde devam edilebilecektir.


ÖNEMLİ UYARILAR:

1. Sınav giriş belgesinin tarafınıza ulaşması neticesinde şahsınıza ait bilgileri kontrol ediniz.

2. Sınava giriş belgesi yalnız bu sınava giriş için kullanılır, başka bir amaç için kullanılamaz.

3. Sınav günü belgenizi yanınızda bulundurmayı kesinlikle unutmayınız.

4. Sınava girerken bu sınava ait Sınav Giriş Belgesi ve üzerinde T.C. Kimlik numarası yazılı olan Nüfus Cüzdanınızı/Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartınızı da yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

5. Sınava girmeye hak kazanan aday belirtilen gün ve saatte sınavın yapılacağı sınav merkezinde hazır bulunmalıdır. Aksi durumda aday sınava katılmamış sayılacaktır.

6. Sözlü sınav sonrasında Uygulamalı Sınav yapılacak olup; Uygulamalı Sınav için yanınızda gerekli spor kıyafet ve spor ayakkabı bulundurmayı unutmayınız. (Kıyafet değişimi için giyinme odaları tahsis edilecektir.)

7. Sözlü ve Uygulamalı Sınava belirlenen gün içerisinde bitirilemez ise ertesi gün devam edilecektir.

İlan olunur.

EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Lisans Besyo Puan Sıralaması

Lisans Puan Sıralaması

Lisans YDS Puan Sıralaması

Önlisans Puan Sıralaması

Lise Puan Sıralaması

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız